Safpol Safaris

Wyjazdy wypoczynkowe,

urzekające wyspy

Oceanu Indyjskiego

Znane przez wieki tylko żeglarzom opływającym Afrykę w drodze do Azji, Maskareny i Madagaskar są dzisiaj bardzo ekskluzywnym, a jednocześnie bardzo ciekawym miejscem na spędzenie urlopu z dala od pędu dzisiejszego świata. Tutaj nikt się nie spieszy i udziela sie to rownież przybyszom, którzy raz poznawszy urok tego zakątka wracają tu wielokrotnie. Szczególnie Madagaskar, jakby zapomniany przez resztę świata, fascynuje unikalną przyrodą, krajobrazami i zawsze uśmiechniętymi ludźmi. Na wyspach każdy urlop jest udany.

Madagaskar | Wyspy

Madagaskar, czwarta pod względem wielkości wyspa na świecie, bliski każdemu Polakowi ze względu na postać Maurycego Beniowskiego, jest miejscem raczej dla tych, którzy przygotowani są na przygodę, a nie plażowanie.
Dla nieustraszonych podróżników Madagaskar jest prawdziwa kopalnia nowych wrażeń i odkryć: różnorodny klimat i roślinność od niezwyklej przyrody deszczowych lasów w rejonach nadmorskich aż do suchego i często bardzo europejskiego klimatu w centralnej części, formacje skalne o nigdzie indziej nie spotykanych kształtach, kilka gatunków baobabów (na całym kontynencie afrykañskim występuje tylko jeden gatunek).
Niepowtarzalny krajobraz “czerwonej wyspy” unikalna roślinność, która zachowała się tylko tutaj, 108 gatunków ptaków występujących wyłącznie na wyspie oraz 32 gatunki lemurów – przedziwnych zwierząt wyglądających nieco jak skrzyżowanie małpy z kotem, kilkaset gatunków tylko tutaj występujących kameleonów, wśród nich olbrzymi dochodzący do prawie 50 cm długości, to jedyne w swoim rodzaju cuda które można tam zobaczyć.


Magadaskar - Wielkie Tsingy, Aleja Baobabów i Lemury14 dni

Madagaskar

Antananarivo - Morondava - Belo Sur Tsiribihina - Bekopaka - Tsingy Bemaraha - Morondava - Miandrivazo - Antsirabe - Andasibe - Nosy Be - Antananarivo

Cena nie zawiere biletu lotniczego z Polski oraz biletów wewnętrznych

od € 1825

dalej >Panorama Madagaskaru15 dni

MADAGASKAR

Antananarivo, Morondava, Marofandilia, Tsingy, Morombe, Toliara, Isalo, Ranomafana, Antsirabe, Antananarivo

Cena nie zawiera biletów lotniczych - międzynarodowych

T 43

od cena na zapytanie

dalej >TSARABANJINA Resort 5*7 nocy

MADAGASKAR, wyspa Tsarabanjina

Cena zawiera 7 nocy w hotelu, wyżywienie All Inclusive, transfer łodzią lotnisko - hotel - lotnisko

Cena nie zwiera przelotów Warszawa - Madagaskar (ok. € 950)

T 44

od € 1 720

dalej >Madagaskar - wyspa lemurów i baobabów10 dni

Madagaskar

ANTANANARIVO - ANDASIBE - MIANDRIVAZO - MORONDAVA - BELO SUR TSIRIBIHNA - BEKOPAKA - MORONDAVA - ANTANANARIVO

Cena z przelotem z Polski

Terminy
26.09 - 05.10.2018

EMT

od 9129 zł

dalej >

RezerwujMadagaskar - w krainie lemurów9 dni

Madagaskar

Antananarivo - Andasibe - Antsirabe - Ambositra - Ranomafana - Antananarivo

Cena z przelotem z Polski

Terminy
09.10 - 17.10.2018

EMD

od 7479 zł

dalej >

RezerwujCopyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za