Wyprawy życia do Afryki, fascynujące wycieczki, safari nurkowe

Nasze wyprawy do Afryki opracowane ze znajomością tematu i starannością to okazja do poznania tego fascynującego i nieodgadnionego kontynentu oraz rdzennej kultury lokalnych plemion. Wycieczki do RPA , Namibii, Botswany, Zimbabwe czy na Madagaskar dają szansę na odkrywanie folkloru tego pięknego zakątka Afryki. Safari pojazdem 4x4 pozwala na podziwianie niezwykłej fauny i flory, a przy odrobinie szczęścia na zetknięcie z Wielką Piątką zwierząt Afryki. Opracowujemy niezwykłe trasy niezwykłych wypraw. Proponujemy niekonwencjonalne podróże, które na długo zapadają w pamięć : safari nurkowe, przeprawa na grzbiecie słonia, spływ kataraktami.

Pragniemy, aby podczas podróży uczestnicy mogli naprawdę poznać tajemnice i uroki Południowej Afryki.

Przygotowujemy wycieczki objazdowe w mniejszym, prywatnym gronie, jak i grupowe safari. Udało nam się również stworzyć ciekawe programy typu incentive travel. Planujemy podróże ekskluzywne, jak też wycieczki w bardziej ekonomicznym standardzie. Zabieramy uczestników w malownicze zakątki takich krajów, jak RPA, Botswana, Namibia, Zimbabwe, Mozambik, Madagaskar, Reunion, Mauritius czy Seszele.

Jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły. Spełniamy pragnienia o wyprawie życia. Przygotowujemy unikalne programy podróży. Szukacie Państwo niezapomnianej wycieczki na Madagaskar, pełnego przygód safari czy okazji do poznania kultury afrykańskich plemion? To wszystko i wiele więcej znajdziecie w ofercie naszego biura.