Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

TSARABANJINA Resort 5*

Koncept Lodgu na małej wyspie na północ od Madagaskaru

Wyspa, niewielkich rozmiarów, sprzyja odosobnieniu, spokojowi i ekskluzywności. Wyspa jest uprzywilejowana w stosunku do natury. Dystans od najbliższego świata, perfumy i przysmaki.

Wyspa, gdzie każdy jest odświeżony i zregenerowany w ponadczasowym otoczeniu, w celu odkrycia własnego tempa życia, bez presji, bez ograniczeń.

Do wyspy nie dochodzą wiadomości, nie ma telewizji i nie ma telefonów (z wyjątkiem osobistego telefonu komórkowego). Na wyspie nie ma żadnego kodu ubioru, nosi się pareo a chodzi się boso, w celu przypomnienia naturalnego kontaktu z piaskiem, nawet w hotelowym barze …

Jedynymi dźwiękami na wyspie jest szum fal i śpiew ptaków. Codzienne wielokolorowe zachody słońca „rozrzucone są na tle nieba”.

Wyspa gdzie każdy rozleniwia się odpoczywając, relaksując, uprawiając sporty, podając się masażom i zdrowej diecie składającej się głównie z owoców morza.

Wyspa gdzie każdy ma swój mały dom dla siebie, z prostymi udogodnieniami, ale przytulny.

……Wyspa, jak Twoja własna, tylko dla Ciebie.

 


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za