Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

TAMASSA Hotel 4* all inclusive

Program Incentive – 5 nocy

Ilość osób – min. 15

Hotel – Tamassa

Cena zawiera:

 1. Powitanie na lotnisku, z powitalnymi naszyjnikami z kwiatów
 2. Transfer lotnisko – hotel – lotnisko w klimatyzowanym autokarze z anglojęzycznym opiekunem. odświeżające ręczniki, woda mineralna – w autokarze.
 1. Zakwaterowanie 5 nocy w 4* hotelu Tamasa na baize All Inclusive
 2. Kolacje w hotelu – tropikalna klolacja na plaży****
 3. Całodzienny wyjazd Fun Drive Rally Discovery in the South
 4. Całodzienny rejs katamaranem na Ille Des Deux Cocos
 5. Kolacja poza hotelem w Le Chateau de Bel Ombre

Informacje:

 1. 1. Transfery

Po wyladowaniu:

 • Powitanie przez przedstawicieli Safpol Safaris
 • Powitalna tablica z nazwą grupy
 • Ręczniki odświeżające, woda mineralna oraz wieńce z kwiatów podawane przez miejscowe hostessy ubrane w tradycyjne stroje
 • Przedstawienie Sega w trakcie powitania.
 • Transport w klimatyzowanym autokarze
 • Oddzielny transport dla bagaży.
 • Logo z nazwą grupy na autokarze
 • Anglojezyczny opiekun / przewodnik w każdym autokarze.

Przed wylotem:

 • Transport w klimatyzowanym autokarze.
 • Oddzielny transport dla bagaży.
 • Opieka / pomoc podczas odprawy na lotnisku

 

2. Zakwaterowanie

Zupełnie nowe doznanie oczekuje gości podczas pobytu na południowo-zachodnich wyspach Bel Ombre.

4 gwiazdkowy hotel Tamassa położony jest na końcu alei wzdłuż której rozciągają sie dojrzale palmy kokosowe.

Pocztówkowy krajobraz rozciąga się wzdłuż pól trzciny cukrowej, aż do położonych dalej pasm górskich. Piękna południowo-zachodnia część Mauritiusa, z niesamowitymi alejkami i drogami wzdłuż bujnych, tropikalnych stoków oraz dającą szerokie możliwości do poprowadzenia plenerowych zajęć wśród fantastycznych krajobrazów.

Przed hotelem, poza piaszczystą plażą rozciąga się turkusowa laguna, której linia połączenia z horyzontem jest niemal niewidoczna. Morskie powietrze jest odświeżające, a falowanie wody łagodnie uspokajające. Dalej rozciąga się już tylko tysiące mil otwartego oceanu.

Tradycyjny styl architektury idealnie wpasowuje sie w tropik wraz z przepięknymi ogrodami. Budynki zdają się być w zgodzie z otoczeniem. Zapierający dech w piersiach wystrój łączy jednocześnie czystą linię i odważne użycie kolorów. Tamassa to zupełnie nowe Mauritiańskie doznanie!

3. Wycieczki

1. Fun Drive Rally Discovery

Dotknij, zobacz, posmakuj, poczuj & uslysz !!

Czy zastanawialiście sie jak działa wasze pięć zmysłów?

Naszą misją jest odkrycie ich na nowo. Podczas rajdu będą Państwo samodzielnie uczestniczyć w “zmysłowych” zajęciach. Przygotuj sie na użycie swoich zmysłów!

Nasz rajd jest bardzo ekscytującą zabawą, oryginalną drogą do poznania tej sanacyjnej wyspy, gdzie uczestnicy odkryją na nowo swoje zmysły. Idealna forma team-buildingu – trasa rajdu jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb grupy. Szlak przebiega przez miejsca atrakcyjne turystycznie, z przystankami na orzeźwienie się jak również na warsztaty. Uczestnicy będą “zmuszeni” do użycia w pełni swych zmysłów: wzroku, dotyku, słuchu, węchu i smaku…. i co bardzo prawdopodobne odkryją swój 6-ty zmysł!

Rajd zakończy się specjalnym punktem podczas którego uczestnicy poznają smaki wyjątkowe dla Mauritiusa.

Grupa zostanie podzielona na 4-osobowe zespoły, każda z nich będzie dysponowała swoim własnym pojazdem 4×4. ( Na każdą grupę musi być przynajmniej jedna osoba posiadająca prawo jazdy!) Każda ekipa otrzyma mapę wyspy oraz książeczkę drogową.

2. Rejs Katamaranem na Ile des Deux Cocos

Laguna wschodniego wybrzeża jest największą na wyspie. Rozciąga sie ona na obszarze ponad 20km wzdłuż zielonych gór wybrzeża. Rafa koralowa znajduje się bardzo daleko od brzegu – ok 4km.

Goście zostaną przetransportowani promem na katamaran (możliwość wyłączności katamaranu dla grupy) odpływający z Bois des Amourettes. Po wejściu na pokład goście zostaną poczęstowani powitalnym koktajlem a kapitan wręczy uczestnikom program wyprawy.

Katamaran przepływać będzie blisko Vieux Grand Port, który był pierwszym portem na wyspie po przybyciu Holendrow. Z portu wypływa się na południe poprzez historyczny Kanał Mahebourg, gdzie Napoleon wygrał jedyną walkę z marynarką Brytyjską.

Odosobnione Île de la Passe oraz Île au Phare, mijane po drodze, wykorzystane były przez Francuzów do odpierania ataków. Widoki konturów pasm górskich są spektakularne. Katamaran płynie dalej ku turkusowym wodom obok Pointe d’Esny, gdzie będzie przystanek na pływanie oraz nurkowanie.

Dwie godziny później katamaran dopływa do Île des Deux Cocos w Parku Narodowym Niebieskiej Zatoki. „Wyspa Dwóch Kokosów” jest idealnym miejscem na spędzenie luksusowych chwil w tropikach oraz cieszenia się najpiękniejszymi momentami swojego życia.

Idealnym sposobem na rozpoczęcie pełnego relaksu dnia jest podanie musującego wina oraz świeżych owoców przez gościnną obsługę. Wystawny bufet w czasie lunchu usatysfakcjonuje każde upodobania. Lokalna muzyka na żywo wprowadzi perfekcyjny nastrój.

Po lunchu, uczestnicy mogą spędzić resztę dnia pod dającymi cień otwartymi namiotami, relaksując się na piaszczystej plaży bądź nurkując wśród chronionych ryb i obfitych raf koralowych.

 

Opcjonalne dodatki:

1. Lobster na kolacje – EUR 32 za osobę

2. Gitarzyści na pokładzie katamaranu – EUR 45 na łódź

3. Ile Des Deux Cocos na wylacznosc grupy – EUR 2,800 za grupę

4. Sesja masażu na Ile Des Deux Cocos – EUR 1,200 za grupę

5. Zajęcia Team Buildingu na Ile Des Deux – od EUR 25 za osobę

 

3. Outside Dinner

Dinner at Le Chateau de Bel Ombre

Południe Mauritiusa to dzikie wybrzeża, wciąż słabo rozwinięte gospodarczo. Teraz, w samym centrum tego pierwotnego region położone jest Chateau. Chateau de Bel Ombre jest romantyczną spuścizną z kolonialnej przeszłości. Ten okazały dom, zbudowany na początku 19 wieku, należał do Charles’a Telfair, botanika z czasów kolonizacji francuskiej. The Chateau został w pełni odrestaurowany i obecnie znajduje się tu wytworna restauracja, na skraju pola golfowego i u podnóża góry z punktem widokowym na cudowny ogród. Jego antyczna drewniana boazeria oraz otaczająca weranda tworzą intymną, jednocześnie wytworną atmosferę. Jest to idealne miejsce na wyjątkowa kolację.

Po przybyciu, uczestnicy, prowadzeni są wzdłuż alejki oświetlonej pochodniami do ogrodu Chateau’s. Powitalny koktajl wraz z lokalnymi przekąskami serwowany jest w ogrodzie lub pod imponującym drzewem. Akustyczne tropikalne trio będzie towarzyszyć Gościom podczas zachodu słońca. Następnie Goście zostaną zaproszeni na kolację w samym chateau lub na tarasie.

Kolacja składa się z czterech dań. Tło muzyczne stanowić będzie stonowana muzyka, istnieje również możliwość wynajęcia zespołu jazzowego.

Opcjonalne dodatki:

 1. 1. Pakiet napoi za każdą dodatkową godzinę – EUR 4 za osobę
 2. 2. Grupa Jazzu podczas kolacji EUR 650 za grupę
 3. 3. Chateau de Bel Ombre na wyłączność grupy EUR 2,850 za grupę

Napoje:

Wszystkie napoje zostaną rozliczone podczas konsumpcji z wyjątkiem gdy dostępny jest pakiet.

Transport:

Transport podczas wycieczek i transferów w klimatyzowanym autokarze.

Oplaty portierow & oplaty wstepow

Opłaty dla portierów na lotnisko przy lądowaniu i wylocie są wliczone.

Opłaty wstępu do obiektów według programu wliczone w cenę.

Napiwki: Kierowca & Przewodnik

Napiwki dla kierowców i przewodników nie wliczone w cenę.

Napiwki: Kelnerzy

Napiwki dla kelnerów nie wliczone w cenę.

Wydatki wlasne:

Wydatki własne, jak: pralnia, telefon, fax, posiłki i napoje nie wymienione w programie nie są wliczone w cenę.

Podatki:

Podatek w wysokosci 15% jest wliczony w cenę.


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za