Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Sainte Anne resort – oferta Sylwestrowa

Sainte Anne Resort & Spa znajduje się na prywatnej wyspie, będącej częścią jednego z największych parków morskich na Oceanie Indyjskim. Jeśli jesteś miłośnikiem nurkowania i sportów wodnych – ten resort jest właśnie dla Ciebie!

Wille są przestronne i klimatyzowane. Każda z nich dysponuje prysznicem na świeżym powietrzu i altaną, zaś niektóre także prywatnym basenem.

Na terenie resortu znajdują się 4 restauracje, z których 3 usytuowane są na plaży. Można w nich zasmakować owoców morza i potraw kuchni kreolskiej. Drinkami można delektować się na plaży oraz przy basenie.

 

Cena za osobę w pokoju dwuosobowym:        EUR 6,925

Cena zawiera:
– 14 noclegów w  Pool Villa od 21.12.2016 do 04.01.2017
– wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
– powrotny transfer z lotniska do portu oraz z portu łodzią na wyspę Sainte Anne

 Cena nie zawiera:
– Przelotów międzynarodowych
– dodatkowych atrakcji


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za