Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

RPA i Mozambik – safari i wypoczynek

Dzień 1
Kapsztad – Prywatny Rezerwat Thornybush
Wcześnie rano transfer na lotnisko w Kapsztadzie i przelot do Parku Krugera. Transfer do prywatnego rezerwatu Thornybush. Rezerwat wydzielony jest z biosfery Parku Krugera – najstarszego i największego parku narodowego Afryki Południowej, który rozciąga się na przestrzeni 352 km, od rzeki Limpopo na północy, do Rzeki Krokodylej na południu i pokrywa powierzchnie 20 tyś kilometrów kwadratowych. W Parku Krugera zidentyfikowano tutaj ponad 500 gatunków ptaków i 147 gatunków ssakow. Jest on najbardziej uniwersalnym rezerwatem afrykańskim, w którym występują prawie wszystkie gatunki zwierząt kontynentu jak również „Big Five” – czyli pięć najniebezpieczniejszych zwierząt Afryki – słoń, lew, nosorożec, lampart i bawół. W prywatnym rezerwacie Thornybush jest możliwość zjeżdżania z wydzielonych dróg i bardzo bliskiego podjeżdżania do zwierząt – wrażenia i ilość zobaczonych zwierząt jest niezwykła. Popołudniowe safari w otwartych samochodach 4×4. Kolacja i nocleg w  lodgu 4* na terenie rezerwatu.

Dzień 2-3
Pobyt w rezerwacie Thornybush
Pobyt w rezerwacie Thornybush, safari w otwartych samochodach terenowych oraz spacery w buszu, czyli możliwość bliskiego spotkania ze zwierzętami z zupełnie innej perspektywy, niż safari samochodowe. Relaks i odpoczynek wśród przyrody. Śniadanie, lunch i kolacja oraz przekąski w cenie. Nocleg w  lodgu 4* na terenie rezerwatu.

Dzień 4
Thornybush – Vilanculos
Rano możliwość kolejnego safari lub spaceru w buszu w poszukiwaniu zwierząt. Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Vilanculos w Mozambiku. Vilanculos jest bramą Parku Narodowego Archipelagu Bazaruto, który składa się z sześciu wysp pod ścisłą ochroną. To  jedno z najpiękniejszych miejsc w Afryce, otoczone lazurowymi wodami Oceanu Indyjskiego, w którym kryją się bajeczne rafy koralowe. Białe piaszczyste plaże zachęcają do odpoczynku i relaksu. Kolacja z owoców morza i nocleg w hotelu 4* w pokojach o podwyższonym standardzie (typu Acacia) w Vilankulos.

Dzień 5-9
Vilanculos
Odpoczynek na plaży, możliwość nurkowania, uprawiania sportów wodnych lub wycieczki na wyspy Archipelagu Bazaruto. Śniadania, lunche i obiadokolacje z owocami morza (chomary, krewetki itp.) wliczone w cenę. Nocleg w hotelu 4* w Vilankulos.

Dzień 10
Vilankulos – powrót do Polski
Po śniadaniu krótki odpoczynek. Następnie transfer na lotnisko i przelot do Johannesburga. Wieczorem wylot do Polski.

Cena za osobę w pokoju dwuosobowym               US$ 2,630

Cena zawiera:

 • 8 noclegów w pokojach dwuosobowych w lodgach 4 *
 • Wyżywienie: śniadania, lunche i obiadokolacje oraz przekąski (tylko podczas pobytu w rezerwacie Thornybush)
 • wszystkie transfery lotnisko-hotel-lotnisko
 • wszystkie safari w otwartych samochodach terenowych oraz spacery w buszu podczas pobytu w rezerwacie Thornybush
 • opiekę anglojęzycznego przedstawiciela/kierowcy podczas safari, transferów i zajęć fakultatywnych

Cena nie zawiera:

 • przelotów międzynarodowych z Polski
 • przelotu na trasie Kapsztad – Kruger Park, ok. 235 $ (może ulec zmianie)
 • przelotu na trasie Kruger Park – Vilanculos, ok. 210 $ (może ulec zmianie)
 • przelotu na trasie Vilanculos – Johanensburg, ok. 210 $ (może ulec zmianie)
 • napoi chłodzących i alkoholowych
 • zajęć fakultatywnych
 • napiwków
 • ubezpieczeń

 

 


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za