Safpol Safaris

Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

O nas

Safpol Safaris jest tour operatorem rejestrowanym w RPA od 1997 roku.

Specjalizujemy się w organizowaniu podróży w rejonie Afryki Poludniowej: RPA,  Botswanie, Namibii, Zimbabwe, Mozambiku oraz na wyspach Oceanu Indyjskiego: Madagaskarze, Mauritiusie, Reunion, Seszelach.

Organizujemy wycieczki grupowe i wyjazdy indywidualne. Naszą specjalnością są wycieczki objazdowe dla małych grup w Afryce Poludniowej.

Dla posiadających prawdziwą żyłkę odkrywców Afryki  proponujemy  safari w samochodach terenowych 4×4, wyprawy na Madagaskarze, lub podróże po pustyniach Namibii, safari na słoniach bądź też spływy kataraktami rzeki Zambezi w pobliżu Wodospadów Wiktorii. Dla wolących bardziej ekskluzywne i wygodne spędzenie czasu idealny będzie wypoczynek na Seszelach, Mauritiusie, Madagaskarze lub w Mozambiku i RPA.

Mieszkamy i pracujemy w Afryce Poludniowej i na Mauritiusie już ponad 30 lat. Znamy wszystkie kraje i wyspy południa Afryki i na pewno sprawimy, że Państwo też staniecie się pasjonatami tego niezwykłego zakątka świata.

 

Serdecznie zapraszamy do przeżycia razem z nami wspanialej Afrykańskiej przygody!

 

Barbara i Piotr Plebankiewicz


 

 

Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za