Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

NEW EMERALD COVE Hotel 4*

New Emerald Cove Hotel jest położony na jednej z najbardziej wyjątkowych wysp na świecie – Praslin, przy plaży Anse La Farine na zachodzie. Nie ma połączenia drogowego z resztą wyspy. Natomiast podróż łodzią od Baie Ste Anne, gdzie istnieje już bardziej rozbudowana infrastruktura, trwa jedynie ok. 10 minut. To czyni tę „wyspę na wyspie”, odciętą od reszty cywilizacj istnym rajem o niezrównanej urodzie. New Emerald Cove Hotel jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla tych, którzy kochają naturalną harmonię zachwycającej przyrody oraz poczucia prywatności i spokoju, połączoną z wysokim poziomem usług hotelowych.

Domki są rozrzucone w bujnym ogrodzie, tuż przy piaszczystej plaży. Pokoje wyposażone są w werandy, z których rozpościera się widok na morze albo piękny ogród. Wnętrza stanowią przykład doskonałego połączenia nowoczesnego designu i naturalnych surowców.


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za