Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

NAMIBIA – Rajd samochodowy na pustyni NAUKLUFT

Dzień 1
16.00 Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie.
17.00 Wylot do Windhoeku przez Frankfurt

Dzień 2
07.25 Przylot do Windhoeku
Koordynatorzy Safpol Safaris spotkają grupę na lotnisku i pomogają w załatwieniu formalności bagażowych i wizowych.
09.00 Przejazd do miasta i załatwienie formalności związanych z odebraniem samochodów terenowych. Podzielenie grupy na 4 osobowe drużyny ( 4 osoby w kazdym samochodzie typu Toyota Hilux lub Nissan double cub)
12.00 Lunch w restauracji Joe’s Beer House
13.30 Ropoczęcie rajdu na pustynię Naukluft w kierunku słynnych pomarańczowych wydm w Sesriem
Wyjeżdżamy z Windhoeku drogą na południe do miasteczka Rehboth gdzie skręcamy na zachód na drogę szutrowa C 29. W ciągu następnych 2 godzin trasa przecina pasmo malowniczych gór Rant i Naukluftberge. Od czasu do czasu napotykamy małe stada sprigboków, grupki zebr i kudu. Po przedarciu sie przez kręte górskie drogi wyjeżdżamy na otwarte doliny przechodzące w piaszczysta pustynie.
Kończymy pierwszy odcinek na dojeżdżając w okolice Sesriem gdzie czeka na nas specjalnie rozbity obóz namiotowy.
18.00 Przyjazd w okolice Sesriem i zakwaterowanie w luksusowych namiotach na pustyni (specjalnie rozstawionych dla grupy )
Namioty sa wyposażone w łóżka, pościel, ręczniki i mydła, każdy wyposażony w prysznic z ciepłą wodą oraz osobne toalety. Wokół obozu są rozpalone pochodnie oraz ognisko.
19.00 Wieczorem omówienie odcinka powrotnego rajdu oraz zapoznanie sie z bieżącymi wynikami zawodów.
19.30 Uroczysta kolacja pod gwiazdami na najstarszej pustyni swiata pod wspaniale rozgwieżdżonym niebem

Dzień 3
6.30 Szampanskie Sniadanie w plenerze i wyjazd do rezerwatu pomarańczowych wydm Sossuvlei.
Przejeżdzamy 70 km dolinę pomiedzy słynnymi, jednymi z najwyższych na świecie wydmami, zatrzymujac sie na krótkie sesje zdjeciowe w tym unikalnym krajobrazie.
10.30 Opuszczamy rezerwat i kolumna samochodów rusza przez Solitaire w kierunku przelomow rzeki Kuiseb. Zatrzymujemy sie podziwiajac niezwykle zerodowane, ze skośnymi warstwicami tereny pustyni Naukluft. Kilka kilometrów przed Kuiseb Pass skręcamy na północ do Rostock Ritz Desert Lodge
13.00 Lunch i chwila relaksu w Rostock Ritz Lodge
14.30 Cała grupa wyrusza na ostani i najtrudniejszy odcinek rajdu z Rostock Ritz Lodge poprzez Gamsberg Pass i Khomas Hochland do Windhoeku.
18.30 Zakończenie rajdu na lotnisku w Windhoek, podsumowanie wynikow i rozdanie nagród
21.15 Odlot do Frankfurtu

Dzień 4
06.10 Przylot do Frankfurtu
Przesiadka na samolot do Warszawy

 

 

CENA DOSTĘPNA NA ZAPYTANIE


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za