Safpol Safaris

Wyprawy życia

śladami van Riebeecka,

Livingstona i Rhodesa.

Afrykańskie safari jest dziedziną, którą zajmujemy się najdłużej, bo korzenie naszej firmy związane są z organizacją wakacji na terenie tego wyjątkowego zakątka, jakim jest Południowa Afryka. Nasze biuro operatorskie w Johannesburgu może wykonać na Państwa życzenie każdy program, niezależnie od tego czy będzie bazował na jednej z naszych propozycji, czy będzie w całości Państwa inwencją. Przedstawione poniżej programy traktujemy jedynie jako sugestie. Zapewniamy polską obsługę przewodników na całej trasie, niezależnie od tego, czy będą to wycieczki na Madagaskar, do RPA czy w inny zakątek południowej Afryki. Dla bardziej odważnych podróżników mamy nowa ofertę „self drive” czyli „jedź sam”.

Mozambik | Wyprawy na zamówienie

Usytuowany na południowo-wschodnim wybrzeżu Afryki, Mozambik odbudowuje się ze zniszczeń przeszłości by odbudowany zasłużyć na miano jednego z klejnotów Afryki. Cieple wody Indyjskiego Oceanu, urocze szerokie, niekończące się białe plaże, piękne rafy koralowe i dziewicze wyspy zdobią tysiąc pięćset mil (2.500 km) palmowego wybrzeża. Idylliczny Archipelag Bazaruto, opodal prowincji Inhambane, jest najpopularniejszym miejscem turystycznym w kraju. Archipelag ten składający się z 4 wysp jest uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc na kontynencie. Wyspy Bazaruto to klasyczne tropikalne miejsce do spędzenia urlopu. Są tu znakomite warunki do łowienia ryb, uprawiania sportów wodnych, nurkowania czy leniwego wygrzewania się w słońcu.
Mozambik to także wiele rezerwatów przyrody z odradzającymi się stadami najprzeróżniejszych antylop, lwów, lampartów i słoni.
Mozambik stal się dzisiaj jedna z ciekawszych destynacji wakacyjnych w Afryce oferując afrykańskie safari połączone z egzotyka tropikalnego wybrzeża i nurkowaniem w krystalicznie czystych wodach Oceanu Indyjskiego.


Nurkowanie w Mozambiku i safari w RPA 10 noclegów

Mozambik, RPA

Johannesburg – Mozambik: Inhambane – Maputo – Park Krugera – Johannesburg - Pretoria

cena nie zawiera przelotu i opłat wizowych

od $ 1,120

dalej >RPA i Mozambik – safari i wypoczynek 10 dni

RPA, Mozambik

Prywatny Rezerwat Thornybush - Vilanculos (Archipelag Bazaruto)

Cena nie zawiera przelotu i opłat wizowych

od $ 2,630

dalej >RPA i nurkowanie w Mozambiku 10 dni 10 dni

RPA - Mozambik

JOHANNESBURG - przelot do MOZAMBIKU - Inhambane - przelot do MAPUTO - KRUGER PARK - JOHANNESBURG

Cena nie zawiera kosztów przelotu Wawa-Johannesburg-Wawa (ok.3200 pln) oraz JNB-Inhambane-Maputo (ok. 320 Euro)

T-10

od cena na zapytanie

dalej >RPA, nurkowanie w Mozambiku i RPA 14 dni 14 dni

RPA - Mozambik

JOHANNESBURG - PRETORIA - LESEDI - KRUGER PARK - MOZAMBIK - INHAMBANE - SWAZILAND - SODWANA BAY - St LUCIA - HLUHLUWE - DURBAN - JOHANNESBURG

Cena nie zawiera kosztów przelotu Wawa-Johannesburg-Wawa (ok.3200 pln)

T-11

od € 1 320

dalej >Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za