Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

LEMURIA Resort 5*

Utracony Raj

Wyobraź sobie otoczenie z bujną, tropikalną roślinnością, które zostało nietknięty przez stulecia. Historia mówi, że gdy kontynenty podzieliły się, mały kawałek raju przetrwał, to właśnie Lemuria.

Nigdzie indziej byłoby to równie prawdziwe, jak na Seszelach. Szczególnie zaś na piaszczystej plaży Anse Kerlan, gdzie żółwie nadal składają jaja w zupełnym spokoju.

To 18-dołkowe pole golfowe, 70 par, o powierzchni 5.556 m zostało otwarte w dniu 1 października 2000 r. Jest ciekawym wyzwaniem dla graczy na wszystkich poziomach, zarówno zawodowców jak i amatorów. To spektakularne pole graniczy z urokliwymi plażami Mały Kerlan Cove jak i Grand Kerlan Cove. Pierwszych 12 dołków znajduje się wśród wspaniałych palm, których liście filtuja światlo słońca. Od 13 dołka, pole za czyna opadać wzdłuż stromych zboczy gęsto zalesionego wzgórza z zapierającymi dech w piersiach widokami na Ocean.

(Green fee – free) gra w golfa jest bezpłatna. Sprzęt do golfa płatny jest na polu golfowym.

Samochody golfowe są obowiązkowe i płatne na polu golfowym.


 

 


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za