Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

LE PRINCE MAURICE 5*

Constance Le Prince Maurice przywołuje blask odległej epoki: handlu przyprawami. Maurycy, Książę Orange i Nassau, od którego nazwiska pochodzi nazwa hotelu Constance Le Prince Maurice, był rzeczywiście tym, który zapoczątkował odkrycie ” boskich esencji i przypraw” w rejonie Oceanu Indyjskiego. Jedna z najbardziej symbolicznych z wszystkich przypraw – gałka muszkatułowa – została wybrana jako logo hotelu.

Pole Golfowe Links

Drugie pole golfowe dorocznych mistrzostw Constance Belle Mare Plage, zaprojektowane przez Rodney Wrighta i Petera Allisa otwarte zostało w listopadzie 2002 roku. To 18-dołkowe pole o nazwie Links zostało zbudowane dzięki sukcesowi i zainteresowaniu z jakim napotykało się powstanie pierwszego pola golfowego grupy Constance, „The Legend”. Pole mierzy 5942 m i ma 71 par, ze wspaniałym klubem idealnie umiejscowionym do oglądania zachodzącego słońca. Wyposażone jest w osobny fairway służący wyłącznie do treningu. To 18-dołkowe pole golfowe usytuaowane jest w miejscu, które wydaje się być naturalnie stworzone do tego celu.


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za