Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Hotel New Emerald Cove – Boże Narodzenie i Sylwester

Hotel położony jest na jednej z plaż Anse La Farine na wschodnim krańcu wyspy Praslin. Przepiękna, tropikalna zieleń łączy się tu z błękitną laguną.

Cieśnina Anse La Farine usytuowana jest naprzeciwko zatoki Świętej Anny. Do hotelu nie prowadzą żadne drogi, dostać się tam można jedynie łodzią. Już na samym początku dostarcza to gościom niesamowitych wrażeń. Brak dostępu do hotelu droga lądową zapewnia przebywającym w hotelu gościom prywatność, spokój i ciszę nie spotykaną w innych miejscach. Pozwala się to w pełni zrelaksować w tym pięknym miejscu.

Do dyspozycji gości :
Recepcja, sejf, punkt wymiany walut, lobby, restauracja „Hibiskus” – kuchnia międzynarodowa i kreolska, bar, ogród, taras słoneczny, fax, telefon, internet bezprzewodowy płatny, biblioteka, butik, sklep z pamiątkami, pralnia, basen (leżaki i parasole bezpłatne), snorkeling, siatkówka.

Masaże, lekcje nurkowania, wycieczki łodzią żaglową na sąsiednie wyspy (Aride, Courieuse, Marianne, La Digue, Petit Soeure Grande Soeure Coco Island) – dodatkowo płatne.
4 km od hotelu znajduje się Park Narodowy Valle De Mai.

Cena od osoby:                     EUR 3,290

Cena zawiera:
– 14 nocy w apartamencie Superior z widokiem na morze od 21.12.2016 do 04.01.2017
– śniadania i obiadokolacje
– transfer z lotniska do portu
– transport łodzią z wyspy Mahe na wyspę Praslin
– transport łodzią z wyspy Praslin do zatoki Św.Anny

Cena nie zawiera:
– przelotów międzynarodowych
– dodatkowych atrakcji

Apartament Superior wyposażony jest w podwójne łoże małżeńskie i zarówno część dzienna jaki i sypialnia maja widok na morze.

  

 

 

 


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za