Safpol Safaris

Niezapomniane

wyjazdy integracyjne

i motywacyjne

Afryka zawsze kojarzy się z przygoda i nieznanym. Gdzie można znaleźć lepsze miejsce na spędzenie kilku dni w zupełnie niecodziennych warunkach i sytuacjach z ludźmi z którymi razem pracuje się i buduje przyszłość wspólnej organizacji? Tu mogą się lepiej poznać i zintegrować w czasie wspólnych zajęć i przygód. Gwarantowana pogoda, niespotykane gdzie indziej na świecie atrakcje, dzikość i bliskość natury, znakomita infrastruktura i niezwykle programy to unikalne zalety naszego regionu.

Botswana | Wyjazdy firmowe

Botswana, położona w południowej czesci Afryki, nie ma dostępu do morza, co sprawia, że pod wieloma względami jest ona uzależniona gospodarczo od swoich sąsiadów.
Większą część kraju zajmuje polpustynna bezodplywowa pkotlina Klahari. Jej średnia wysokość wynosi około 800 m n.p.m. Na północy znajduje się bagienny obszar śródlądowe delty Okavango. Okresowo wody przedostają się dalej na wschód do niecki Magkadikgadi. Najważniejszą rzeką Botswany jest położona na południowo-wschodniej granicy Limpopo, gdzie koncentruje się ludność Botswany, w tym stolica kraju Gabarone.
W Botswanie panuje klimat podzwrotnikowy suchy z porą gorącą od października do marca. Opady są skąpe (od 750 mm na północy do 125 mm na południu) i nieprzewidywalne. Większość terytorium kraju porasta ciernista sawanna, a około 1% widne suche lasy (w dolinie rzeki Chobe na północy).


Wodospady Wiktorii i Botswana 6 dni

Zimbabwe - Botswana

Wodospady Wiktorii - rezerwat Chobe w Botswanie

Cena nie zawiera przelotów

od cena na zapytanie

dalej >ŚLADAMI LIVINGSTONA 5 dni

Botswana, Zimbabwe

Johannesburg - Maun - Moremi - Okavango - Chobe - Kasane - Wodospady Wiktorii - Johannesburg

BTW5

od cena na zapytanie

dalej >Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za