Wyprawy życia do Afryki,

fascynujące wycieczki,

safari i magia tropikalnych wysp

Organizujemy grupowe safari w Południowej Afryce z ustalonymi wcześniej trasami i datami (ceny gwarantowane) oraz wyprawy w prywatnym gronie (ceny orientacyjne): safari w Afryce, podróż ekskluzywnym pociągiem, wczasy pobytowe na wyspach lub wczasy golfowe są możliwe także bez opieki przewodnika (self-drive). Proponujemy również wyprawy do Afryki o charakterze incentive.

Jeśli marzy się Państwu wycieczka do Afryki, to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

BELLE MARE PLAGE 5*

_____________________________________________________________________________________________

Unikalna koncepcja na Mauritiusie

Hotel Constance Belle Mare Plage, położony wzdłuż najpiękniejszej plaży na wschodnim wybrzeżu Mauritiusa, oferuje olbrzymi wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu a oprócz tego, jest idealnym miejscem dla osób uzależnionych od golfa – i to zarówno początkujących jak i profesjonalistów – posiadając aż dwa 18- dołkowe pola golfowe.

Ośrodek leży na 2 kilometrowej, piaszczystej plaży i jest schowany w 15 hektarowym, tropikalnym ogrodzie. Dwa 18-dołkowe pola golfowe oferują przedłużenie zielonych łąk na kolejnych 140 hektarach pól golfowych. Chroniona przez rafę koralową, laguna jest idealnym dla wszystkich sportów wodnych od nart wodnych, spadochronów po pływanie z rurką.

The Legend

„Legenda”, pierwsze tego rodzaju pole golfowe na Mauritiusie, zaprojektowane przez południowoafrikańskiego mistrza, Hugh Baiocchi, jest ukoronowaniem hotelu Constance Belle Mare Plage, położonego wzdłuż jednej z najbardziej wspaniałych plaż na wyspie. Każdy z 18 dołków różni sie od siebie. Fairways są rozmieszczone w samym sercu tropikalnego lasu, zakończone nowymi terenami greens, wykonanymi według specyfikacji USPGA. Dzięki naszym stałym staraniom, aby zapewnić doskonałe miejsce do gry w golfa, wszystkie 18 greens zostały przebudowane z wykorzystaniem trawy Tif Dwarf w celu zapewnienia doskonałej powierzchni. Spędzono również dużo czasu , aby przywrócić naturalne piękno miejscu pierwotnie używanemu do hodowli jeleni.

Belle Mare Plage hotel


Copyright © 2017 Safpol Safaris tel +48 22 247 22 17, +27 (11) 706 3184, 11 Blackpool Rd, Bryanston, Johannesburg 2191, Afryka Poludniowa, e-mail: safpol@safpol.co.za